Poznać przeszłość 3 podręcznik do historii

Znajomości naszej historii jest niezbędna, aby zrozumieć siebie, swoją tożsamość i mechanizmy rządzące dzisiejszym światem. Podręcznik poznać przeszłość 3 skierowany jest dla uczniów klas trzecich liceum ogólnokształcącego i technikum. Publikacja w niezwykle przejrzysty sposób pokazuje najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w 1815-1939 roku zarówno w Europie, jak i na świecie. Podręcznik poznać przeszłość 3 został napisany przez Anne Łaszkiewicz, Stanisława Roszak oraz Jarosław Kłaczków. Publikacją podręcznika szkolnego zajęła się jedna z najbardziej znanych wydawnictw w Polsce Nowa Era. Dzięki ogromnemu doświadczeniu na rynku w ciągu ostatnich lat udało się mu zbudować podręcznik, który przyciąga uwagę i zachęca do nauki dzięki wielu ciekawym elementom. Uczniowie otrzymują stuprocentową gwarancję podręcznika najwyższej jakości. 

Jakie urozmaicenia spotkamy w podręczniku szkolnym poznać przeszłość 3?

Podręcznik szkolny poznać przeszłość 3 zawiera w sobie wiele urozmaiceń. Głównym celem różnych form przekazu zamieszczonych w podręczniku jest zainteresowanie studentów historią. Podręcznik poznać przeszłość 3 ma wiele barwnych infografik, które w niezwykle przystępny sposób potrafią przedstawić procesy oraz historyczne wydarzenia. Zamieszczenie dodatkowych elementów jak symbole epoki lub to budzi kontrowersje, mają za zadanie, zachęcić wszystkich uczniów na lekcji do zaciekłej dyskusji. W ten sposób zaciekawiony uczeń z wielką chęcią po jeszcze więcej dodatkowej informacji. Podręcznik jest bardzo pomocny podczas przygotowań do sprawdzianów. 

Książka dopasowana do najnowszej reformy programowej

Podręcznik Poznać przeszłość 3 do kupienia został stworzony na podstawie najnowszej reformy szkolnictwa. We wnikliwy sposób przedstawia zagadnienia z uwzględnieniem chronologicznych zdarzeń.